Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník se zkušenostmi

Skladník se zkušenostmi

Praha
5. 6. 2016 - 19:29

Distributor chovatelských potřeb přijme skladníka se zkušeností na pobočku na Praze 4 - Bohdalec.
Náplň práce
- Organizace, vedení a starost o celý sklad
- Příjem a naskladnění zboží
- Výdej a expedice zboží - eshop a VO odběratelé
- Související administrativa
- Inventurizace
- Zavádění čárových kódů
- 1 směnný provoz - sklad v 1 člověku

V případě zájmu posílejte CV na email hr@reedog.cz. Do emailu prosím rozveďte vaši zkušenost s pozicí detailněji.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
17000
Požadujeme
Požadavky - Zkušenosti ve skladu alespoň 2 roky - Zodpovědnost, organizační schopnosti, manuální zručnost - Zkušenost s organizací malého či středního skladu - Znalost MS Office výhodou - Znalost Abra Flexibee výhodou - Znalost AJ – operativní, schopnost přečíst manuál Místo výkonu: Na Bohdalci, Praha
Nabízíme
Nástup: od 1.7. Nástupní plat 17 000 hrubého

Prodávající
Tomáš Mráz