Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátorka/Operátor skladu (Úžice) FIEGE s.r.o.

Operátorka/Operátor skladu (Úžice) FIEGE s.r.o.

Středočeský kraj
25. 4. 2017 - 14:26

Popis

Nástup: ihned
Místo pracoviště: FIEGE s.r.o. Úžice 268,okres Mělník
Kontakt: fiege@teamio.eu, tel.č.724 543863
Popis pozice: činnost zaměřená zejména na vizuální kontrolu textilu a obuvi, vybalování a opětovné balení zboží po provedené kontrole, další skladové práce
Požadavky: ukončené základní vzdělání,
Pečlivost manuální zručnost, schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnost, schopnost týmové práce, čistý trestní rejstřík
Nabízíme: hlavní pracovní poměr
Dvousměnný provoz v čistém skladovém prostředí
Zaměstnanecké benefity: bonusy/prémie/stravenky, dovolená 5 týdnů, zdravotní program, firemní akce

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
18000
Požadujeme
Ukončené základní vzdělání, pečlivost, manuální zručnost, schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnost,schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stav (práce ve stoje),čistý trestní rejstřík
Nabízíme
Hlavní pracovní poměr Možnost měsíčního výdělku až 22 tis Kč brutto Dvousměnný provoz v čistém skladovém prostředí Zaměstnanecké benefity odpovídající dané pozici (stravenky, celkem 25 dnů dovolené, zdravotní program atd.) Firemní akce

Prodávající
Valerie Kučerová