Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník expedice

Pracovník expedice

Hlavní město Praha
20. 6. 2017 - 14:00

Jsme malá firma, která se zabývá prodejem party sortimentu, balonků a dalšího, pro uspořádání těch nejlepších party, eventů nebo svateb. Na trhu fungujeme již od roku 2006 a stále se rozvíjíme. Do našeho mladého týmu hledáme podporu do expedice.

Co vás čeká?
- Kontrola objednávek přijatých přes e-shop
- Kompletování objednávek z e-shopu
- Komunikace se zákazníky
- Zařazování zboží ve skladu
- Práce se skladovým systémem

Životopisy, spolu s aktuální fotografií, zasílejte na produkce@f-maxproduction.cz.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Co požadujeme? - Spolehlivost, pečlivost, flexibilita - Alespoň uživatelská znalost práce na počítači - Dobré komunikační schopnosti - Dobrá znalost českého jazyka - Základní znalost anglického jazyka - Zkušenost s ekonomickým systémem POHODA (výhodou)
Nabízíme
Co nabízíme? - Práci v mladém přátelském kolektivu - Dobré platové podmínky - Dohodu o pracovní činnosti s možností prodloužení na HPP - Pracovní dobu: PO – PÁ: 11 – 19 hod. v blízkosti Palmovky - Nástup IHNED

Prodávající
Petr Čermák