Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zajímavá brigáda ve skladu na Praze 6 - 129kč-134kč/h

Zajímavá brigáda ve skladu na Praze 6 - 129kč-134kč/h

Praha
29. 6. 2017 - 09:17

- hledáte přivýdělek na prázdniny nebo svojí dlouhodobou brigádu?
- nabíráme pro významnou společnost nové šikovné brigádníky do skladu na Praze 6

Náplň práce:

- balení a vychystávání zboží
- expedice zboží
- práce ve skladě
- pomocné práce související s dobrým chodem skladu (úklid, čistota na pracovišti apod..)

Požadujeme:
- spolehlivost
- manuální zručnost
- schopnost dělat 12cti hodinové směny
- chuť učit se novým věcem
- čistý TR
- potravinářský průkaz

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu
- směny dle dohody 3-6x v týdnu
- směny - (5:00-18:00, 7:00-20:00 a 9:00-22:00)
- mzdové ohodnocení 129Kč/hod - koordinátor 134Kč/hod
- možnost kariérního růstu
- přátelský kolektiv
- práci ve stabilním zázemí

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
129
Požadujeme
- spolehlivost - manuální zručnost - schopnost dělat 12cti hodinové směny - chuť učit se novým věcem - čistý TR - potravinářský průkaz
Nabízíme
- dlouhodobou brigádu - směny dle dohody 3-6x v týdnu - směny - (5:00-18:00, 7:00-20:00 a 9:00-22:00) - mzdové ohodnocení 129Kč/hod - koordinátor 134Kč/hod - možnost kariérního růstu - přátelský kolektiv - práci ve stabilním zázemí

Prodávající
ABZAKOVO