Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor VZV

Operátor VZV

Modřice
14. 6. 2018 - 15:24

Pro centrální distribuční sklad společnosti Epoq Logistics DC k.s., která dodává kompletní kuchyňská řešení na skandinávský trhy, hledáme kandidaty na pozici : Skladník / Skladnice.

Náplň práce
Manipulace se zbožím pomocí VZV
Vychystávání zboží
Nakládka / Vykládka kamionů
Práce s balící linkou
Práce ve 2směnném provozu
Běžná údržba a péče o sklad

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
23000
Požadujeme
Pracovitost, zodpovědnost, pečlivost Zkušenosti z logistiky nebo s řízením VZV (výhodou) Vzdělání není důležité, důležité je pracovní nasazení a chuť k práci Trestní bezúhonnost
Nabízíme
Zaměstnání v prostředí moderní mezinárodní logistické společnosti 5 týdnů dovolené Po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou Nadstandartní balík benefitů pro každého zaměstnance (Stravenky, Příspěvek na sport, Příspěvek na vzdělávání, Ovocný den, Relax zóna, Cafeterie pro zaměstnance, Firemní eventy, Finanční bonusy)

Prodávající
Jakub Justra