Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SKLADNÍK Praha/Nupaky - Telekomunikace

SKLADNÍK Praha/Nupaky - Telekomunikace

Praha
8. 1. 2019 - 14:05

Společnost Backbone s.r.o. hledá skladníka do skladu s telekomunikačním materiálem.

Náplň práce: Manuální práce + administrativa (zadávání objednávek, tisk štítků ...)

Pracovní doba: 8:00 - 17:00 hod.

Místo výkonu práce:
Do 05/2019 Modřany, Praha
Od 05/2019 Nupaky

Práce na OSVČ výhodou.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
28000
Požadujeme
Řidičský průkaz skupiny B Uživatelská znalost práce na PC Živnostenský list Aktivní přístup k práci Samostatnost Spolehlivost Pečlivost Flexibilita
Nabízíme
Náročná, přesto ale zajímavá práce. Hodnocení dle vykonané práce. Zázemí stabilní ryze české společnosti fungující na trhu již 16 let. Kolektiv stejně smýšlejících spolupracovníků zapálených do své práce.

Prodávající
Veronika Kallauschová