Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník až150Kč/h,výplaty po směně,možnost ubytování,zálohy

Skladník až150Kč/h,výplaty po směně,možnost ubytování,zálohy

Praha
12. 9. 2019 - 12:54

Popis

Popis pracovní pozice:
Do skladů v Praze a okolí (P9, Nehvizdy, Úžice) hledáme posily na pozice:

skladník,
řidič VZV/NZV/retrak/,
picker (PDA čtečka),
vychystávání,
úklid,
kontrolor/ka kvality,
nárazové práce-házeč(peníze po směně),
balič,
štítkování,
eshop apod.
Pokud máte zájem, zasílejte emaily na níže uvedený kontakt, či zavolejte, podrobnosti k jednotlivým profesím
ráda sdělím při osobním pohovoru.

Nakládka, vykládka PNEU PRAHA - NEHVIZDY - VÝPLATA PO SMĚNĚ

PRÁCE VHODNÁ PRO FYZICKY ODOLNĚJŠÍ JEDINCE:
1/ NÁRAZOVÉ směny - VYPLÁCÍME IHNED PO SMĚNĚ!!! 22:00-06:00 100,-/hod
2/ Ranní směna 6:00-14:00 - VYKLÁDKA pneu 100,-/hod
3/ Noční směna 22:00-06:00 - NAKLÁDKA pneu 100,-/hod
- manipulace s pneumatikami pro osobní vozy
PRÁCE VHODNÁ PRO ŘIDIČE VZV/RETRAKU:
1/ Odpolední směna 18:00-02:00 VYCHYSTÁVÁNÍ - manipulace s RETRAKEM 130,-/hod
Požadujeme
Fyzickou zdatnost - pouze pro muže
Spolehlivost
Samostatnost
Dochvilnost
Ochotu učit se novým věcem
Zkušenost s obsluhou VZV/retraku vítána

Nabízíme
Včasné vyplácení mezd
Pravidelné zálohy (út+pá)
Možnost ubytování částečně hrazeného zaměstnavatelem
Dopravu/svozy do provozoven
Dlouhodobou spolupráci
Možnost kariérního růstu
Stabilní spolupráci
Férové jednání
DÁLE HLEDÁME:
Piker 100,- až 120/h čistého. Možnost ubytování
Informace o pracovním místě
Do skladu v Horních Počernicích hledáme skladníky, které práce baví.
Hledáme spolehlivé pracovité lidi na vychystávání zboží pomocí skeneru-pickery.
Dále hledáme skladníky, kteří umí na NZV a VZV

Pracovní doba:
Ranní směna 6:00–14:30
Odpolední směna 14:00 – 22:30

Dobré spojení z Černého Mostu.

Práce v teple a v příjemném prostředí.
Částečně dotované ubytování.

Požadujeme
Praxe na obdobné pozici vítána, né však podmínkou
Spolehlivost a samostatnost
Dobrou fyzickou kondici
min. věk 18 let

Nabízíme
Nabízíme dlouhodobou spolupráci
Možnost týdenních záloh (út a pá)
Částečné dotované ubytování v dochozí vzdálenosti
Nástupní plat 100 Kč/h čistého
Po zapracování cca 3 týdny 120kč/h, s možností dalšího nárůstu
Dlouhodobá spolupráce
DÁLE HLEDÁME
Skladník na NZV 120 - 130/hod s ubytováním Kutná Hora
Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu s cigaretami v Kutné Hoře. Jedná se o velmi jednoduchou práci - zavážení palet pomocí NZV. Vychystávání zboží a příprava na výrobu.

Po-Pá dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden (denní a noční směny)

Pro pracovníky máme zajištěné pěkné ubytování v místě
Možnost týdenních záloh

Nabízíme
120,- čistého/hod a po zapracování 130,-
Zajištěné ubytování
Týdenní zálohy

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
zkušenosti na obdobných pozicích výhodou, ne však podmínkou Požadujeme Zkušenost s obsluhou NZV výhodou Spolehlivost Samostatnost Pečlivost
Nabízíme
mzda AŽ 150,- Kč/hod (při nárazových brigádách možnost výplaty po směnách), možnost UBYTOVÁNÍ částečně hrazeného zaměstnavatelem, zálohy ÚT+PÁ, svozy DO PROVOZŮ, práce na DPP, vhodné pro muže+ženy, FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Šárka Pitráková