Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník / admin. pracovník / refernt velkoobchodu

Skladník / admin. pracovník / refernt velkoobchodu

Ústecký kraj
24. 6. 2020 - 14:24

Popis

Co bude vaším úkolem?
• Zodpovědnost za vykládku a nakládku zboží
• Příprava dodacích listů a dalších potřebných dokumentů
• Aktivně se podílet na obchodní činnosti
• Dodržování interních předpisů, BOZP, PO
• Zodpovědnost za bezporuchový chod manipulační techniky a přístrojů
• komunikace se zákazníky
• spolupráce při inventuře
• zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy
• objednávání, příjem a výdej zboží
• správa budov

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Co by měli úspěšní kandidáti splňovat? • SŠ, nejlépe vzdělání v technickém oboru (není podmínkou) • praxe v oboru výhodou • manuální zručnost a týmová spolupráce • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci • komunikativní a organizační dovednosti • řidičský průkaz B popř. C, VZV • pokročilá znalost práce na PC
Nabízíme
Co nabízíme? • zajímavou práci v menší společnosti • HPP • možnost osobního i odborného růstu ve společnosti, • firemní bonusy • nástup možný ihned

Prodávající
Karel Benda