Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme kolegu/kolegyni do nového vydavatelství

Hledáme kolegu/kolegyni do nového vydavatelství

Celá ČR
3. 9. 2018 - 11:59

Popis

Náplň práce
Akvizice nových klientů pro nákup reklamního prostoru v tištěných titulech
Společná péče o stávající klienty
Příprava nabídek a speciálních projektů pro naše klienty
Úzká spolupráce s redakcemi a jinými odděleními vydavatelství
Osobitý přínos do stávajících i nových printových,projektů
Práce pro kvalitní tištěné produkty s vysokým potenciálem růstu a podíl na rozvoji elektronických médií
Zkušenosti s fungováním online médií v ČR výhodou
Dobrá komunikační schopnost
Znalost práce s PC (Microsoft Office)
Kreativní, zodpovědný a samostatný přístup
Řidičský průkaz výhodou, nikoliv podmínkou
Perspektivní tištěný titul
Moderní webové projekty
Neformální firemní kultura
Možnost seberealizace
Motivující finanční ohodnocení bez omezení finančního stropu
Práce z home office na ŽL
Nástup možný ihned.
Své životopisy zasílejte v českém jazyce na uvedený email.
info@stavbabydleni.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Specialista marketingu
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Osobitý přínos do stávajících i nových printových,projektů Dobrá komunikační schopnost Znalost práce s PC (Microsoft Office) Kreativní, zodpovědný a samostatný přístup Řidičský průkaz výhodou, nikoliv podmínkou Práce z home office na ŽL Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte v českém jazyce na uvedený email. info@stavbabydleni.cz
Nabízíme
Možnost seberealizace Motivující finanční ohodnocení bez omezení finančního stropu Práce z home office na ŽL

Prodávající
Hana Fielisová