19.10.2015 19:44   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Úvěrový specialista
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Úvěrový specialista
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- středoškolské vzdělání - trestní bezúhonost - ochotu se práci věnovat na plno (min. 30h/ týdně) - ŽL (je možné požádat o vydání dodatečně) - odhodlání a nadšení do práce, vůli pracovat sám/a na sobě
Nabízíme
Peníze/benefity - ohodnocení se řídí provizním systémem, tedy kolik obchodů uzavřete, tolik si vyděláte - zvýhodněné volání (rámcová smlouva s operátory) - teambuildingové akce v režii společnosti - školení zdarma - podpora v osobním růstu a stavbě vlastní firmy - zvýhodněné produkty našich partnerů - možnost seberealizace - nabídka zajímavých produktů - možnost pracovat z domova
Cena: Neuvedeno

Popis: Náplň práce:
- akvizice nových obchodů
- uzavírání úvěrových smluv
- tvorba a kompletace úvěrové dokumetnace
- komunikace s klienty
- správa klientského kmene
Očekáváme:
- středoškolské vzdělání
- trestní bezúhonost
- ochotu se práci věnovat na plno (min. 30h/ týdně)
- ŽL (je možné požádat o vydání dodatečně)
- odhodlání a nadšení do práce, vůli pracovat sám/a na sobě
Peníze/benefity
- ohodnocení se řídí provizním systémem, tedy
kolik obchodů uzavřete, tolik si vyděláte
- zvýhodněné volání (rámcová smlouva s operátory)
- teambuildingové akce v režii společnosti
- školení zdarma
- podpora v osobním růstu a stavbě vlastní firmy
- zvýhodněné produkty našich partnerů
- možnost seberealizace
- nabídka zajímavých produktů
- možnost pracovat z domova

Více zde: http://www.banefis.cz/kariera/

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Lukáš Džurban
Telefon: 737 239 306
Odkaz: www.banefis.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
11179357
Počet zhlédnutí:
7 221x
Zhlédnutí detailu:
469x