Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Úvěrový poradce

Úvěrový poradce

Jihomoravský kraj
8. 11. 2016 - 15:31

Do našeho týmu hledáme komunikativního spolupracovníka s příjemným vystupováním pro poskytování nebankovních půjček.

Náplň práce: vyřizování úvěrových žádostí, kompletace a vyřizování dokladů, péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta

- pouze bezhotovostní transakce, žádné vybírání splátek
Spolupráci zahajujeme na ŽL, lze také vykonávat jako přivýdělek.
Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: v.vinerova@post.cz, případně nás kontaktujte na tel: 606788730

Těšíme se na setkání s Vámi

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Úvěrový specialista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - samostatnost, zodpovědnost - komunikační dovednosti
Nabízíme
V případě nástupu Vám nabízíme samostatnou a zajímavou práci v prosperující a stabilní společnosti působící na trhu více jek 20 let. Volná pracovní doba, vysoké provize, zaškolení zdarma, přátelské prostředí.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Veronika Vinerová