Home Práce, zaměstnání Práce v ČR HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ

HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ

Pardubický kraj
19. 10. 2020 - 21:24

Poskytneme exklusivní poptávky klientů v oblastech hypoték a pojištění.
Pro kancelář v Litomyšli hledáme obchodního specialistu pro hypoteční a spotřebitelské úvěry.
Nabízíme komplexní služby ve finanční sféře (úvěry, investice, pojištění) pro obchodní společnosti,
podnikatele i občany. Spolupracujeme se všemi bankami na trhu. Hledáme ty, kteří jsou schopni vycítit
obchodní příležitosti, umí jednat s lidmi a dokážou získat důvěru zákazníka.
Náplň práce
Zpracování a uzavírání hypotečních a spotřebitelských úvěrů
Poradenství v oblasti hypotečních a spotřebitelských úvěrů
Akviziční činnost, vyhledávání potenciálních prodejních příležitostí. Spolupráce s realitními
kancelářemi
Komplexní servis klientům
Komunikace s obchodními partnery (bankami, pojišťovnami)
Zpracování poptávek pro nové klienty. Noví klienti nás sami poptávají
Pro zkušené i poradenství v oblasti pojištění a investic

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Úvěrový specialista
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
Min. SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost Příjemné a sebejisté vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost Vysoká míra samostatnosti a iniciativy Obchodní zkušenosti z finanční sféry výhodou Výborné komunikační schopnosti Uvítáme kladný vztah k novým informačním technologiím Před uzavřením spolupráce je nutnost mít licenci ČNB
Nabízíme
Fixní odměnu + motivující odměňování formou provizí, možnost ovlivnit výši svého výdělku Odměna ve výši 30 000 – 50 000 Kč Různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu Poskytneme exklusivní a aktuální poptávky klientů Práci z domova nebo z kanceláře Možnost pracovat v týdnu nebo o víkendu, ráno nebo večer, pracovní dobu nesledujeme Atraktivní produkty našich partnerů Perspektiva osobního rozvoje a růstu Školení a výcvik zdarma Zkušeným obchodníkům z branže nabízíme individuální přístup a výhody Možnost podílet se na marketingu a na rozvoji technologické části společnosti

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Martin Vomáčka