Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Speciální pedagog - PPP

Speciální pedagog - PPP

Středočeský kraj
25. 6. 2019 - 14:12

Pedagogicko-psychologická poradna SK hledá speciálního pedagoga pro pracoviště Jílové u Prahy. Podmínkou ukončené VŠ vzdělání v oboru.

Náplň práce:
Diagnostická, intervenční, reedukační péče a poradenství poskytovaná zejména dětem a mládeži s vývojovými a výchovnými problémy či výukovými obtížemi.

Nabízíme:
- Práci na HPP (plný i částečný úvazek)
- Zaškolení a další odborný růst
- Vlídný pracovní tým a příjemné neformální pracovní prostředí
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování
- 40 dnů řádné dovolené, studijní volno

V případě zájmu zašlete nabídku s CV na
e-mail: triskova@pppsk.cz
tel.: 720 954 275

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Školství a vzdělávání
Konkrétní profese
Speciální pedagog
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
- VŠ vzdělání v oboru (ukončené magisterské studium v oboru speciální pedagogika nebokombinace speciální pedagogika psychologie ),- praxe v poradenství nebo školství výhodou, není podmínkou.
Nabízíme
- plný úvazek (nebo dle dohody)- příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu a nově vybavených prostorách- zařazení v kategorii pedagogický pracovník- zaškolení (vhodné i pro absolventy)

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Soňa Třísková