Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PROJEKTANT / STATIK OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

PROJEKTANT / STATIK OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Praha
6. 9. 2019 - 15:11

Popis

Co Vás čeká?
• Projektování a návrh ocelových konstrukcí
• Práce na všech stupních statické části projektové dokumentace
• Zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
• Práce v softwaru - AutoCad, Autodesk Advance Steel, Autodesk Inventor, FEM výpočtové programy (přednostně SCIA Engineer), MS Office (Word a Excel)

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Statik
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
Koho hledáme? • Projektanta s praxí, ale i absolventa nebo studenta stavebního oboru, pro kterého je technika koníčkem a rád se v práci zdokonaluje • Pečlivého a spolehlivého člověka, který je schopen pracovat v týmu i samostatně • Požadujeme orientaci v problematice výpočtů a navrhování ocelových konstrukcí • Základní znalosti navrhováním průmyslových staveb (zásobníky, sila, filtry, komíny, potrubí), navrhování železobetonových a základových konstrukcí vítány
Nabízíme
Co Vám můžeme nabídnout? • Získání zkušeností z praxe a spoluúčast na náročných technických řešeních převážně ocelových konstrukcí • Forma spolupráce dle dohody (stáž, brigáda, částečný či plný úvazek na dobu neurčitou) • Práci v mladém kolektivu odborníků a zázemí dynamické a perspektivní společnosti • Možnost podílet se na zajímavých, technicky náročných projektech • Zaškolení v požadovaných činnostech, jazykové vzdělávání (AJ) • Zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné

Prodávající
Veronika Jebavá