Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Uklízeč

Uklízeč

Pardubický kraj
25. 4. 2019 - 07:22

Vzdělávací zařízení Pardubice nabízí volné pracovní místo ukllzeče.
Náplň práce: úklid administrativních budov a ubytovacích prostor; mytí a leštění podlah, čištění koberců, osvětlovacích těles; čištění, úklid a dezinfekce toalet a umýváren; čištění nábytku a zařízení od prachu; ve stanovených intervalech čištění oken.
Požadujeme: spolehlivost, trestní bezúhnnost, vysoké pracovní nasazení, praxe v oboru.
Nabízíme: HPP, nástupní plat 14 820,-- Kč hrubého, osobní příplatek možno po zapracování, stravování v závodní jídelně, benefity - FKSP, jednosměnný provoz (po-pá/06:00-14:30), 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna

Obor činnosti
Státní zaměstnanci, veřejná správa
Konkrétní profese
Jiné profese veřejného sektoru
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
14820
Požadujeme
Spolehlivost, trestní bezúhnnost, vysoké pracovní nasazení, praxe v oboru
Nabízíme
HPP, nástupní plat 14 820,-- Kč hrubého, osobní příplatek možno po zapracování, stravování v závodní jídelně, benefity - FKSP, jednosměnný provoz (po-pá/06:00-14:30), 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna

Vhodné i pro

Důchodce

Uklízeč

Prodávající
Ministerstvo vnitra