Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Projektant pozemních / dopravních staveb

Projektant pozemních / dopravních staveb

Valašské Meziříčí
16. 2. 2017 - 13:58

Projekční kancelář ve Valašském Meziříčí přijme projektanta pozemních/ dopravních staveb.

Náplň práce:zpracování všech stupňů projektové dokumentace, jednání s investory a subdodavateli, inženýrská činnost, autorský dozor na stavbě

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Stavební inženýr, konstruktér, projektant
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
- VŠ vzdělání stavebního směru - praxe v oboru 3 roky - autorizace v oboru výhodou, - ŘP sk. B - aktivní řidič - práce na PC - AutoCAD, MS Office, Excel, - aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme
- pružná pracovní doba - odpovídající finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity, profesní růst - služební auto, telefon

Prodávající
360 DEGREES CONSTRUCT s.r.o.