Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

REALIZACE LITÝCH PODLAH

01.04.2016 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné profese ve stavebnictví
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiStavebnictví a reality
ProfeseJiné profese ve stavebnictví
Místo výkonu práceBrno
Odměna za práci20 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: manuální zručnost, trestní bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme: práci v mladém koletivu, odborné zaškolení v oboru, po zkušební době práci na HPP.
Po úplném zaškolení růst mzdového ohodnocení.

Popis:

Hledáme vhodného uchazeče do našeho týmu!

Náplň práce: příprava a lití anhydritových podlah - Jihomoravský kraj

V případě zájmu nás kontaktujte na mailu:

info@aepodlahy.cz

Oblast inzerce:

Brno - město

Číslo inzerátu:

11741670

Počet zhlédnutí:

8 321x

Zhlédnutí detailu:

136x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 127 inzerátů