Home Práce, zaměstnání Práce v ČR REALIZACE LITÝCH PODLAH

REALIZACE LITÝCH PODLAH

Brno
1. 4. 2016 - 14:16

Popis

Hledáme vhodného uchazeče do našeho týmu!
Náplň práce: příprava a lití anhydritových podlah - Jihomoravský kraj
Požadujeme: manuální zručnost, trestní bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost.
Nabízíme: práci v mladém koletivu, odborné zaškolení v oboru, po zkušební době práci na HPP.
Po úplném zaškolení růst mzdového ohodnocení.
V případě zájmu nás kontaktujte na mailu:
info@aepodlahy.cz

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Jiné profese ve stavebnictví
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
manuální zručnost, trestní bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost.
Nabízíme
práci v mladém koletivu, odborné zaškolení v oboru, po zkušební době práci na HPP. Po úplném zaškolení růst mzdového ohodnocení.

Prodávající
Jiří Murgaš