Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Rozpočtář(ka)

Rozpočtář(ka)

Praha
15. 12. 2020 - 10:56

Popis

Náplň práce:
Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu.
Určení druhů použitých konstrukcí patrných dle projektové dokumentace.
Určení druhů výkonů dle projektové dokumentace.
Určení druhů stavebních materiálů z projektové dokumentace.
Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací.
Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem stavebníka.
Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby.
Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.
A další ...

Výhodou: zkušenosti se stavbou, řidičský průkaz, vyučení v oboru

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Jiné profese ve stavebnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
Požadujeme: - praxe v oboru - spolehlivost, loajalita - schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce - flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení - chuť pracovat a učit se nové věci
Nabízíme
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti zajímavé finanční ohodnocení kolektiv, který „táhne za jeden provaz“ a vzájemně se podporuje práce po celý rok možnost osobního rozvoje v dynamicky se rozvíjející firmě práce na HPP nebo IČO

Prodávající
Dominik Mrvík