Home Práce, zaměstnání Práce v ČR zámečník - svařeč

zámečník - svařeč

Brno
12. 9. 2019 - 10:58

Do stabilní strojírenské společnosti, která se zabývá výrobou a dodávkami jednoúčelových strojů do průmyslových společností hledáme kolegu do oddělení výroby.
Náplň práce
orientace ve výkresové a technické dokumentaci
skládání dle výkresové dokumentace, svařování
pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmová spolupráce a ochota učit se

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Strojní zámečník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ v oblasti strojírenství čtení 3D modelů (výhodou) orientace v technické dokumentaci pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se ŘP skupiny B (výhodou)
Nabízíme
zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu flexibilní pracovní doba jazykové kurzy a odborná školení ŽIVOTOPIS zasílejte na: moravcova@marston.cz

Prodávající
Romana Moravcová