Home Práce, zaměstnání Práce v ČR POTRUBÁŘ/ZÁMEČNÍK - 13.PLAT, BONUSY Celá ČR

POTRUBÁŘ/ZÁMEČNÍK - 13.PLAT, BONUSY Celá ČR

Celá ČR
17. 7. 2019 - 09:19

Hledáme potrubáře/zámečníky které láká zajímavá práce na prestižních zakázkách, hledají výborný kolektiv a možnost dalšího profesního růstu

Velmi rádi Vám nabídneme uplatnění ve stabilní, české společnosti s velmi dobrým zázemím, realizující zakázky v oboru energetiky.

Náplň práce:
- montáže plynovodů DN 50 až DN 1200,montáž trasových uzávěru a regulačních stanic plynu

Turnusy:
- 10 dnů práce a 4 dny volna nebo Po – Pá práce

Termíny nástupu:
- dle dohody, možno ihned.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, tak nás neváhejte kontaktovat na 774 744 939 / 607 398 430 a zašlete nám Vaše CV na e-mail: pwpartners@email.cz

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Strojní zámečník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
- Vyučen potrubář - Praxe minimálně 3-5 let - Znalost čtení výkresové dokumentace - Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost - Ochota cestovat - Řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme
- 13.plat po roce zaměstnání, příspěvek na PF nebo ŽP ve výši 3600,- Kč/ rok, vyplácení cestovních diet. - Za včasné a dobře odvedené zakázky nad rámcové odměny, 5 dní zdravotního volna navíc. - Motivující platové ohodnocení. - Vynikající firemní zázemí a podporu. - Možnost osobního růstu a profesního vzdělání další firemní benefity.

Prodávající
PW Partners