Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Topenář – Instalatér – Potrubář - Svářeč

Topenář – Instalatér – Potrubář - Svářeč

Jaroměř
10. 8. 2016 - 15:18

Popis

Náplň práce: Montáže otopných soustav a potrubí

Životopisy zasílejte na: marek.vojtisek@vki.cz, kde se domluvíme na podrobnostech.
firma: VK INVESTING s.r.o. Jaroměř
web: www.vki.cz
email: marek.vojtisek@vki.cz

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Svářeč
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Co od Vás očekáváme: • svářečský průkaz • schopnost samostatné práce • zodpovědnost a spolehlivost • fyzická zdatnost • časová flexibilita • trestní bezúhonnost
Nabízíme
Co vám nabízíme: • dobré finanční ohodnocení • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (23 let na českém trhu) • dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku • příspěvek na stravné (diety) • zajištujeme dopravu na naše stavební zakázky firemními auty • účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením • pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti • profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou • nástup možný ihned • místo výkonu práce v regionu východní Čechy (firma sídlí v Jaroměři) Životopisy zasílejte na: marek.vojtisek@vki.cz, kde se domluvíme na podrobnostech.

Prodávající
Marek Vojtíšek