29.10.2018 16:39   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Doprava, logistika, zásobování   |   Taxikář, osobní řidič
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Profese
Taxikář, osobní řidič
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
35 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Anglický jazyk Český jazyk (oba jazyky na komunikativní úrovni) Řidičský průkaz B Komunikativní a spolehlivou povahu
Nabízíme
Odměny, Bonusy Práce na HPP Práce v přátelském kolektivu Firemní akce, večírky Možnost zdokonalení jazyku a znalosti Prahy
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledáme řidiče/ku stylového kabrioletu
Jsme Prague old car

Česká firma nabízející vyhlídkové jízdy kabriolety v klasickém stylu jak už po Praze, tak po zajímavých místech ČR.

Jsme dobře fungující a přátelský kolektiv s férovým jednáním.

Baví Vás řízení a rádi byste si zdokonalili své jazykové znalosti?Chcete Poznat něco nového? Toto je práce přesně pro Vás.

Pracujeme po celý rok a nemusíte se bát ani zimních období. Naše vozy jsou vytápěny a nechybí ani vyhřívané sedačky.

Koho hledáme?

Hledáme spolehlivé a komunikativní řidiče/ky se znalostí českého a anglického jazyka.

Co nabízíme?

Práci na HPP s jistým finančním ohodnocením

Bonusy a prémie

5 týdnů dovolené

Náplň práce

Udržování svěřeného vozu v čistotě

Řízení v centru Prahy

Komunikace s klienty v Aj se stručným výkladem o pražských památkách

Výhodou:

Žlutá karta

Cizí jazyk

Zašlete nám životopis a my Vás rádi pozveme na osobní pohovor, kde Vám vše vysvětlíme a ukážeme

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Prague old car s.r.o
Telefon: 702 000 046
Odkaz: www.pragueoldcar.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14578680
Počet zhlédnutí:
168 225x
Zhlédnutí detailu:
475x