Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technický přípravář zakázek

Technický přípravář zakázek

Celá ČR
23. 3. 2017 - 10:46

Popis

Nabízíme pracovní pozici: Technický přípravář do Rakouska
Náplň práce: vytváření kusovníků a CNC kmenových dat, technické kreslení podrobných plánů pro výrobu, úzká spolupráce s výrobou, obchodní a montážní sekcí firmy před a po výrobním procesu

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Technik výroby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- dobrá znalost NJ - dokončené VŠ nebo SŠ vzdělání (obor nábytkář, truhlář mistr, absolvent průmyslové školy) - ochota se učit speciální počítačový systém - vysoká spolehlivost a přesnost - samostatnost, flexibilita a schopnost operativně řešit výrobní problém - dobrá znalost MS-Office, AutoCAD a CNC - Programování
Nabízíme
- práci v Rakousku - pravidelné a spolehlivé platové podmínky - mzda €2.400,- Brutto/měsíc

Prodávající
Andrej Pradeniak