Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Práce na farmě u koní

Práce na farmě u koní

Kurdějov
6. 12. 2017 - 11:06

Firma C.M.I.Agra, spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici ošetřovatel koní - správce areálu na ekoFarmu Holý vrch v Kurdějově od 1.1.2018
Náplň práce: ošetřování a práce u koní, správa areálu, obhospodařování přilehlých pozemků a pastvin

Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Konkrétní profese
Technik v zemědělství
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
27000
Požadujeme
Požadujeme: fyzickou a manuální zručnost, řidičský průkaz na traktor, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí farmy, zodpovědnou práci, dobrý plat

Prodávající
C.M.I.Agra, spol. s r.o.