Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technik servisního oddělení

Technik servisního oddělení

Jihomoravský kraj
18. 10. 2017 - 14:02

Jsme dynamická firma, která voní kávou. Do našeho týmu hledáme zručného, aktivního a zodpovědného kolegu.

Náplň práce:
- instalace, servis a údržba profesionálních a plnoautomatických kávovarů po celé ČR
- technická podpora pro zákazníky
- rozvoz zboží
- spolupráce s obchodním oddělením
- reporting

Nástup: ihned

Pokud Vás inzerát zaujal, prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Technik
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- středoškolské vzdělání s maturitou - uživatelskou znalost práce na PC - schopnost týmové spolupráce - samostatnost, ochotu cestovat - znalost AJ - výhodou - řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
- práci na HPP - zajímavé platové ohodnocení - možnost dalšího vzdělávání v oboru i v zahraničí - možnost růstu a seberealizace - zázemí stabilní společnosti - služební automobil - služební telefon

Prodávající
Kristýna Ostrá