Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Konzultant prodeje pro chráněnou dílnu 120Kč/hod garantováno

Konzultant prodeje pro chráněnou dílnu 120Kč/hod garantováno

Praha
16. 7. 2018 - 13:07

Ranní a odpolední brigáda v Callcentru s výplatou hned po práci – 120 Kč/hodina.
Náplň práce:
• Kontaktování klientů po telefonu
• Zadávání objednávek do systému

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20160
Požadujeme
Požadujeme: • Mluvu CZ nebo SK bez logopedických vad • Základy práce na PC • Chuť učit se novým věcem
Nabízíme
Nabízíme: • Plánování směny dle svých potřeb • 120 Kč/hod • Vyplácení odměny ihned po směně • Motivační soutěže – občerstvení na pracovišti

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Jan Alabán