Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nákup, skladová evidence

Nákup, skladová evidence

Jesenice
4. 6. 2018 - 11:22

Poskytovatel připojení k internetu ve Středních Čechách hledá schopného člověka pro provoz firmy, zejména evidenci a nákupy materiálu.

Výhodou je menší zkušenost s administrativou.

Hlavní předností je pečlivost a ochota se učit.

Náplň práce:

- zajištění nákupu materiálu a jeho evidence

- provoz pobočky

- fakturace

Pozice vhodná i pro šikovné absolventy, kteří se chtějí a dokáží rychle učit.

Životopis prosím zasílejte i s fotografií.

Obor činnosti
Telekomunikace
Konkrétní profese
Jiné profese v telekomunikacích
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Požadujeme: - min. SŠ vzdělání - orientace v oboru - výborná znalost práce na PC, MS Office, Internet - pečlivost, schopnost jednat s lidmi, samostatnost, spolehlivost - ochota učit se novým věcem - cit pro detail - nástup ihned Výhodou: - ŘP – aktivní řidič
Nabízíme
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce Zařazeno: Administrativa, Nákup, Asistentka, Fakturantka, Office Manager Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Michaela Kučerová