Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Tiskař na ofsetovém archovém stroji formátu B2

Tiskař na ofsetovém archovém stroji formátu B2

Třebíč
6. 1. 2020 - 11:43

Popis

Dobrý den,

naše rodinná firma hledá kvalifikovaného pracovníka na pozici tiskaře/operátora poměrně moderního ofsetového archového stroje formátu B2.

Pracovní náplň je velice dobře shrnuta zde:

Možnost zaškolení a instruktáže od tiskového instruktora.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Tiskař
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Samostatnost Iniciativu Dobré technické schopnosti Perfektní znalost ofsetového procesu tisku Schopnost řešení technických problémů Praxe v oboru přínosem
Nabízíme
Pracovní místo v dobrém kolektivu stabilní rodinné firmy. Mimo standartní možnosti dovolené i osobní přístup (volno dle domluvy) a různé benefity. Možnost školení, instruktáže a pracovního růstu. Nástupní plat dle dohody. Velký prostor pro růst finančního ohodnocení!

Prodávající
Michal K.