Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Truhlář

Truhlář

Brno
19. 4. 2017 - 17:19

Rádi bychom zaplnili volné pracovní místo na pozici TRUHLÁŘ.
Hledáme člověka, který má zkušenosti v oboru, dobrou fyzickou kondici a zdravotní stav, je manuálně zručný a rád pracuje v kolektivu. Řidičský průkaz sk. B je výhodou.
Pracovní náplň:
* výroba dřevěného nábytku z masivu a lamina
* montáže po ČR i v zahraničí
* prac. doba od pondělí do pátku, výjimečně sobota dle domluvy (za to ve svátky jsme doma 🙂)
Za dobře odvedenou práci nabízíme mzdu ve výši 18 000- 25 000 Kč, dle zkušeností.
Posílat své životopisy a dotazy ohledně nabízené pozice můžete na e-mailovou adresu: calounictvi@divano.cz
nebo rovnou volejte na telefonní číslo: 606 803 606.
Budeme se těšit 😉.

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Truhlář, stolař
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Zkušenosti v oboru Dobrou fyzickou kondici a zdravotní stav Manuální zručnost Samostatnost Spolehlivost Dochvilnost Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme
Práci v příjemném kolektivu Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku čas dle domluvy Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Mzdu od 18 000-25 000,- dle Vašich zkušeností Volno ve svátky

Truhlář

Prodávající
Simona Kořínková