Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Truhlář/stolař

Truhlář/stolař

Brno
11. 6. 2018 - 13:54

Popis

Požadavky:
• výuční list v oboru
• praxe v oboru, vhodné pro absolventy (ochota se učit novým věcem a zdokonalovat se)
• manuální zručnost
• orientace ve výkresech výhodou
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• samostatnost, spolehlivost a preciznost

Náplň práce:
• montování nábytku,kuchyní,schodů,podlah atd

Nabídka:
• dlouhodobá spolupráce na HPP
• velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností

Plat: 20000 - 30000 hrubého

Místo výkonu práce: Brno a okolí

V případě zájmu volejte na tel: 773 595 393 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: pavelka@montaze.net.

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Truhlář, stolař
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Požadavky: • výuční list v oboru • praxe v oboru, vhodné pro absolventy (ochota se učit novým věcem a zdokonalovat se) • manuální zručnost • orientace ve výkresech výhodou • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič • samostatnost, spolehlivost a preciznost Náplň práce: • montování nábytku,kuchyní,schodů,podlah atd
Nabízíme
Nabídka: • dlouhodobá spolupráce na HPP • velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností Plat: 20000 - 30000 hrubého Místo výkonu práce: Brno a okolí V případě zájmu volejte na tel: 773 595 393 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: pavelka@montaze.net.

Prodávající
Martin Pavelka