Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Konstruktér nábytku, přípravář výroby

Konstruktér nábytku, přípravář výroby

Jihomoravský kraj
19. 11. 2019 - 09:00

Pro naše designerské studio s vlastní truhlářskou dílnou hledáme kolegu na pozici přípravář výroby nábytku.

Náplň práce:
- tvorba výrobní dokumentace pro zakázkovou výrobu nábytku
- příprava výrobních výkresů z grafických návrhů
- příprava kusovníků, kalkulací a ostatních výrobních podkladů

Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru nábytkářství nebo jiném technickém směru
- odborná zdatnost, samostatnost
- praxe na obdobné pozici výhodou
- časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost
- zkušenost s prací v Auto CAD, MS Office

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti v oboru zakázkové výroby kvalitního nábytku
- zaměstnanecké výhody plynoucí z předmětu činnosti společnosti
- odpovědnou a zajímavou práci
- možnost seberealizace
- velmi dobré, motivující ohodnocení
- nástup na HPP s důrazem na dlouhou spolupráci
- Mzda 20.000 – 25 000 Kč
- možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email michaela@gentop.cz, případné dotazy směřujte na telefon 733 749 729

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Truhlář, stolař
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- SŠ vzdělání v oboru nábytkářství nebo jiném technickém směru - odborná zdatnost, samostatnost - praxe na obdobné pozici výhodou - časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost - zkušenost s prací v Auto CAD, MS Office
Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti v oboru zakázkové výroby kvalitního nábytku - zaměstnanecké výhody plynoucí z předmětu činnosti společnosti - odpovědnou a zajímavou práci - možnost seberealizace - velmi dobré, motivující ohodnocení - nástup na HPP s důrazem na dlouhou spolupráci - Mzda 20.000 – 25 000 Kč - možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání - příjemné pracovní prostředí

Prodávající
GENTOP ENGINEERING