Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Účetní, obchodní referentka, asistentka (nástup ihned)

Účetní, obchodní referentka, asistentka (nástup ihned)

Praha
12. 1. 2016 - 16:42
Dohodou
Kupující

Do našeho malého, příjemného kolektivu v aukčí síni hledáme kolegyni na plný úvazek do obchodního oddělení na pozici kumulované funkce účetní a obchodní referent s dobrou znalostí anglického jazyka. Práce je různorodá v příjemné lokalitě přímo u metra Dejvická/Hradčanská.

Očekáváme: min. SŠ vzdělání (ekonomického směru), AJ na komunikativní úrovní (komunikace se zákazníky, emaily, telefony), praxi na podobné pozici min. 1 rok, znalost účetní problematiky, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, komunikační dovednost, samostatnost.

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří vydrží delší dobu na jedné pozici (i pro maminky po MD). Nástup je možný ihned.

Pozice: kumulovaná funkce účetní, obchodní referentky a asistentka

Náplň práce: vedení účetnictví společnosti - účtování faktur, měsíční DPH, účtování a vedení pokladny, podklady pro roční závěrky, úzká spolupráce s hlavní účetní, personalistika, obchodní činnost zahrnuje komunikaci se zákazníky, telefony, e-mailu (v AJ, ČJ), osobní kontakt v případě aukce. Spolupráce s týmem, zajištění schůzek s klienty a drobná kancelářská administrativa.

V případě zájmu zašlete vaše CV na d.burdova@burda-auction.com .

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Nabízíme

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Zavřít Zavřít
Kupující
Anna M