Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka zaměstnání v účetní kanceláři ekonomickesluzby.cz

Nabídka zaměstnání v účetní kanceláři ekonomickesluzby.cz

Libáň
2. 4. 2019 - 09:57

Účetní kancelář v Libáni přijme zaměstnance (možný i částečný úvazek)

Náplň práce:

- práce samostatné účetní / účetního - zpracování dokladů, jejich zaúčtování, kontroly, vypracování daňových přiznání (DPH, kontrolní hlášení, DPPO, DPFO, silniční daň, atd.)
- další účetní a administrativní práce
- aktivní samostatná práce na zadaných úkolech
- kontakt s klienty

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání, VŠ výhodou
- ekonomický rozhled, analytické a logické myšlení
- nadstandardní znalost práce na PC (Office, Internet, Outlook), znalost EPO podání výhodou
- vysoké pracovní nasazení, samostatný a zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost práce v týmu
- ochota se dále vzdělávat, zájem o obor
- praxe v oboru podmínkou (s výjimkou absolventů VŠ ekonomického směru)

Nabízíme:

- zajímavou a velmi různorodou práci v atraktivním oboru
- flexibilní pracovní dobu
- příjemné pracovní prostředí
- nadstandardní finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky apod.)
- osvojení si práce v účetním systému Pohoda od Stormware s.r.o.

Mzda: dle dovedností, zkušeností, úvazku
Datum nástupu: dle dohody
Místo výkonu práce: Libáň, okr. Jičín
Pracovní úvazek: HPP, VPP, DPČ, DPP
Kontakt: 608 886 398, životopis prosím zasílejte na prusova@ekonomickesluzby.cz

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
- minimálně středoškolské vzdělání, VŠ výhodou - ekonomický rozhled, analytické a logické myšlení - nadstandardní znalost práce na PC (Office, Internet, Outlook), znalost EPO podání výhodou - vysoké pracovní nasazení, samostatný a zodpovědný přístup k práci - spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost práce v týmu - ochota se dále vzdělávat, zájem o obor - praxe v oboru podmínkou (s výjimkou absolventů VŠ ekonomického směru)
Nabízíme
- zajímavou a velmi různorodou práci v atraktivním oboru - flexibilní pracovní dobu - příjemné pracovní prostředí - nadstandardní finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (stravenky apod.) - osvojení si práce v účetním systému Pohoda od Stormware s.r.o.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Ing. Helena Průšová