Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Finanční účetní Praha, zkrácený úvazek

Finanční účetní Praha, zkrácený úvazek

Praha
7. 11. 2017 - 15:23

Účetní společnost Agentura Páže, s. r. o. je malá účetní společnost s již 27 letou tradicí. Firma nabízí služby v oblasti vedení finančního a mzdového účetnictví, personální agendy a podnikového poradenství. Naši kancelář najdete v Praze na Palmovce.

V současné chvíli hledáme do našeho týmu posilu na zkrácený úvazek 4-6 hodin denně.

Náplň práce:
Vedení podvojného účetnictví
Práce na účetní závěrce
Komunikace s klienty
Zpracování účetních dokladů

Požadujeme:
Dobrou znalost podvojného účetnictví
Samostatnost, pečlivost, organizovanost
Znalost systému MRP a Angličtiny je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Nabízíme:
Zaučení
Pracovní dobu dohodou
Pracovní poměr na zkrácený úvazek nebo DPČ.
Přátelskou rodinnou atmosféru.
Odpovídající finanční ohodnocení. Příspěvek na stravné.
Nástup ihned.

V případě zájmu a dotazů posílejte životopisy na Katerina.Machek@gmail.com

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Dobrou znalost podvojného účetnictví Samostatnost, pečlivost, organizovanost Znalost systému MRP a Angličtiny je výhodou, nikoliv však podmínkou.
Nabízíme
Zaučení Pracovní dobu dohodou Pracovní poměr na zkrácený úvazek nebo DPČ. Přátelskou rodinnou atmosféru. Odpovídající finanční ohodnocení. Příspěvek na stravné. Nástup ihned.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Kateřina Machek