Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná účetní s praxí (Praha)

Samostatná účetní s praxí (Praha)

Hlavní město Praha
14. 11. 2017 - 10:32

Popis

Do malé účetní kanceláře hledáme samostatnou účetní.

Místo výkonu práce : Praha 4
Minimální praxe: v délce 3 let v oboru účetnictví a daně,
- znalost účetního systému Pohoda výhodou,
– zkušenost se samostatným vedením účetnictví,
– znalost zákona o dani z přidané hodnoty a dani z příjmu
- znalost mzdového účetnictví výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání, zpracování daňové agendy, měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH, zpracování roční závěrky, komunikace se státními orgány

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek nebo práce na živnostenský list/IČO

Mzda: od 22000,- do 27000 Kč
Nástup možný ihned
Kontakt:
- tel.: 773 186 867
- e-mail: vickythanh@gmail.com

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Místo výkonu práce : Praha 4 Minimální praxe: v délce 3 let v oboru účetnictví a daně, - znalost účetního systému Pohoda výhodou, – zkušenost se samostatným vedením účetnictví, – znalost zákona o dani z přidané hodnoty a dani z příjmu - znalost mzdového účetnictví výhodou NÁPLŇ PRÁCE: kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání, zpracování daňové agendy, měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH, zpracování roční závěrky, komunikace se státními orgány
Nabízíme
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek nebo práce na živnostenský list/IČO Mzda: od 22000,- do 27000 Kč Nástup možný ihned

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Thanh Tranová