Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Dispensa partners hledá - Senior účetní

Dispensa partners hledá - Senior účetní

Hlavní město Praha
14. 3. 2018 - 22:16

Popis

Co Vás čeká:
Podílení se na účetních a finančních procesech našich klientů.
Spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách našich klientů.
účtování podle české legislativy.
Příprava podkladů pro vedení u klientů.
Co by Vám nemělo chybět:
Minimálně 2 roky praxe v komplexním finančním účetnictví.
Znalost účetního programu Pohoda výhodou, není však podmínkou.
Týmový hráč, odolnost vůči stresu.
Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, přesnost, zodpovědnost, schopnost práce pod tlakem.
Čistý trestný rejstřík.
Co od nás můžete očekávat:
Příjemné pracovní prostředí a přátelský, mladý kolektiv.
Flexibilní pracovní doba.
Pozice je velmi vhodná pro člověka, který chce profesně růst a vzdělávat se.

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Minimálně 2 roky praxe v komplexním finančním účetnictví. Znalost účetního programu Pohoda výhodou, není však podmínkou. Týmový hráč, odolnost vůči stresu. Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, přesnost, zodpovědnost, schopnost práce pod tlakem. Čistý trestný rejstřík.
Nabízíme
Příjemné pracovní prostředí a přátelský, mladý kolektiv. Flexibilní pracovní doba. Pozice je velmi vhodná pro člověka, který chce profesně růst a vzdělávat se.

Prodávající
Petr Panchártek