Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná/ý účetní - nástup možný IHNED

Samostatná/ý účetní - nástup možný IHNED

Brno
20. 9. 2018 - 10:55

Do našeho malého kolektivu sháníme novou kolegyni, či kolegu na pozici samostatná/ý účetní. Nástup možný ihned.

Hlavní náplň práce:
- Samostatné vedení účetnictví celé firmy s výjimkou mezd a banky (zpracováváno externě)
- Příprava a zpracování DPH, KH, SH
- Zpracování roční účetní závěrky
- Zpracování statistických výkazů
- Práce s hotovostí a ceninami (vydávání záloh na služební cesty, jednou měsíčně vydávání stravenek)
- Komunikace s auditory, daňovým poradcem a hlavní účetní

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail: nosskova@ekolenergo.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- SŠ/VŠ ekonomického směru - min. 3 roky praxe v oboru - znalost účetní a daňové legislativy, zkušenosti se zpracováním účetní závěrky - znalost MS Office (Excel, Word) - zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost - znalost informačního systému Dimenze ++ výhodou - znalost angličtiny výhodou
Nabízíme
- stabilní zaměstnání u prosperující firmy - profesní školení a osobní růst - místo výkonu práce v Brně v lokalitě Líšeň, s velmi dobrou dopravní obslužností - jazykové kurzy zdarma (angličtina) - pružná pracovní doba - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování (stravenky/závodní stravování) - příspěvek na penzijní a životní pojištění - odměna při příležitosti životního jubilea - mzdové ohodnocení dle profesních zkušeností (od 30 000 Kč/měsíc)

Prodávající
Barbora Nossková