Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná/ý účetní

Samostatná/ý účetní

Praha
12. 6. 2018 - 17:49

EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval více než 50 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Co bude Vaším úkolem:
• Komplexní činnost týkající se vedení účetnictví
• Zpracování přiznání k DPH
• Provádění závěrkových operací a úprava HV vzhledem k DPPO
• Vyhodnocování plánovaných a skutečných dat a interpretace výsledků
• Vedení mzdového účetnictví

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
62000
Požadujeme
• Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření • Znalost účetní a daňové problematiky • Ekonomické a analytické myšlení • Pečlivost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení Co Vám dá výraznou výhodu: • Znalost mzdové problematiky • Znalost ekonomického softwaru PREMIER System • Zkušenosti z oblasti developmentu či pronájmu nemovitostí • Schopnost zpracovávání ekonomických dat, plánů a výsledků (včetně vyhodnocení plánovaných a skutečně dosažených)
Nabízíme
• Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví) • Rychlý kariérní růst • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností • Stravenky • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce • Finanční odměny při životních jubileích • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů) Finanční ohodnocení: • Roční mzda v rozmezí 550.000 – 750.000,- Kč

Prodávající
EKOSPOL, a.s.