Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná účetní

Samostatná účetní

Praha
23. 5. 2019 - 12:48

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní do firmy, která je již 23 let na trhu.
Životopisy zasílejte na ms@pragal.eu nebo klient@praguealliance.eu
Náplň práce:

· Kompletní vedení účetnictví dle českých předpisů (především se jedná o české i zahraniční došlé a vydané faktury)

· Problematika DPH v ČR a EU

· Vedení a dodržování úkolů v rámci probíhajícího měsíce

· Měsíční reporting

· Controlling v rámci účetnictví, provádění kontrolního hlášení

· Účtování majetku

· Práce s účetním SW – Pohoda, Tax

· Spolupráce s právníkem a daňovým poradcem

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
33000
Požadujeme
· SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru · praxe na pozici finanční účetní · znalost účetních a daňových zákonů · výborná znalost češtiny slovem a písmem · pečlivost, odpovědnost · RJ, AJ výhodou · pracovní zkušenost s prací v účetní kanceláří výhodou
Nabízíme
· perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje (postup na hlavní účetní) · práce v profesionálním týmu · dárky na výročí, občerstvení na pracovišti (káva, čaj) · práce na HPP, nebo smlouvu OSVČ · mzda 28 – 35 000 Kč dle prokázaných zkušeností · flexibilní začátek/ konec pracovní doby po dohodě · mobilní telefon · zdarma rozšiřující kurzy účetnictví · pravidelné neformální firemní akce · místo výkonu práce: Praha 2 – Nové Město

Prodávající
Stanislav Soloviev