Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce Přeštice - FINANČNÍ ÚČETNÍ

Nabídka práce Přeštice - FINANČNÍ ÚČETNÍ

Přeštice
9. 7. 2020 - 11:35

Pro našeho zákazníka hledáme spolehlivou finanční účetní do Přeštic !

Možnost pohyblivé pracovní doby, vhodné pro důchodce i jako přivýdělek k MD.

Nabízíme širokou škálu benefitů:
- 13. plat
- finanční odměny
- příspěvěk na životní či penzijní připojištění - 4 800Kč/rok
- stravenky v hodnotě 110Kč
- 25dní dovolené
- in house masér každý měsíc

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- praxi s podvojným účetnictví
- znalost práce na PC

Náplň práce:
- účtování přijatých/vydaných faktur
- správa pohledávek z pronájmu nemovitostí
- příprava uzávěrek
- komunikace s bankami a FÚ
- komunikace napříc odděleními
- účtování pokladních dokladů

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@visionservis.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- min. SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru - praxi s podvojným účetnictví - znalost práce na PC
Nabízíme
- 13. plat - finanční odměny - příspěvěk na životní či penzijní připojištění - 4 800Kč/rok - stravenky v hodnotě 110Kč - 25dní dovolené - in house masér každý měsíc

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Nikola Kudláčová