Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Objektová vedoucí

Objektová vedoucí

Praha
18. 10. 2016 - 11:37
Dohodou
Kupující

Popis

ÚKLIDOVÁ FIRMA HLEDÁ Objektovou vedoucí
nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti. mobilní telefon, služební vůz, příjemný kolektiv, nástup na HPP možný ihned.
Náplň práce: odpovědnost a dohled nad úklidem přidělených zakázek, drobná admin.činnost.Je nutné býti příkladem pro úklidové pracovnice a rovněž nemít averzi k fyzické práci.

požadujeme: Trestní bezúhonnost, samostatné myšlení, řidičský průkaz, základy PC, organizační schopnosti, zkušenosti v oboru vítány.
životopisy zasílejte na : kliro@kliro.cz

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Nabízíme

Zavřít Zavřít
Kupující
KLIRO