Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Ruční mytí a leštění luxusních automobilů

Ruční mytí a leštění luxusních automobilů

Brno
6. 3. 2017 - 11:18

Hledáme pro naší společnost pracovníky pro ruční mytí luxusních automobilů.
Náplň práce: kvalitní ruční čištění prémiových automobilů, autodetailing. Nástupní plat 80kč/hod čistého + odměny dle výkonu. Místo práce: Brno, typ úvazku: hlavní pracovní poměr. Tel. 774666199

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
14000
Požadujeme
Příjemné, aktivní, spolehlivé a pracovité muže a ženy se smyslem pro pořádek a zájmem o vozidla. ŘP podmínkou, čistý TR, dobrý fyzický i psychický stav, nástup možný ihned.
Nabízíme
Odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů. Nadstandardní finanční ohodnocení dle schopností bez nutného vzdělání či praxe. Pravidelné školení. Kariérní postup. Příjemný tým lidí. Zázemí lakovny luxusních vozidel

Prodávající
Marek Zahradník