Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí směny v cukrárně/kavárně

Vedoucí směny v cukrárně/kavárně

Vsetín
5. 2. 2016 - 11:51
Dohodou
Kupující

Hledáme nové kolegyně a kolegy do zavedené cukrárny/kavárny ve Vsetíně na Smetanově ulici na pracovní pozici vedoucí směny.
Pracovní náplň: personalistika, odpovědnost za:vedení směny, přebírání zboží, vedení týmu servírek/číšníků, za svěřené finanční prostředky a zboží...

Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Vedoucí, manažer restaurace
Požadujeme
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, vždy dobrou náladu a úsměv na tváři. Platové podmínky: Po domluvě Nástup: Březen 2016 Práce: HPP Více informací na telefonním čísle: 777573652 nebo e-mail: verca.1984@seznam.cz
Nabízíme

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Zavřít Zavřít
Kupující
Věra Novotná