Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí směny v cukrárně/kavárně

Vedoucí směny v cukrárně/kavárně

Vsetín
5. 2. 2016 - 12:58

Hledáme nové kolegy/ně do zavedené cukrárny/kavárny ve Vsetíně na Smetanové ulici na pozici vedoucí směny.
Náplň práce: vedení týmu, personalistika, odpovědnost za svěřené finanční prostředky a zboží, pořádek na pracovišti, obsluhu a práci za barem...

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Gastronomie, pohostinství
Konkrétní profese
Vedoucí, manažer restaurace
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, dobrá nálada a úsměv na tváři. Více informací na telefonním čísle: 777573652 nebo na e-mailu: verca.1984@seznam.cz
Nabízíme
Práce na HPP. Zajímavé finanční ohodnocení.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Věra Novotná