22.11.2018 09:24   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Vedoucí úseku prodejny
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Vedoucí úseku prodejny
Místo výkonu práce
Zlín
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Jakého hledáme nového kolegu? S pozitivním přístupem k životu a notnou dávkou optimismu. S velmi dobrou komunikací, příjemným vystupováním a ochotou se učit novým věcem. S iniciativním myšlením a schopností zorganizovat si práci a čas. S tahem na branku a smyslem pro kolektiv. S kladným vztahem k moderním technologiím (MS Office, Chrome, Gmail) a znalostí pravopisu.
Nabízíme
A jaká je naše nabídka? Příjemné pracovní prostředí v nových prostorách a sportovně založeném kolektivu. Motivační systém odměňování s možností dalšího osobního i pracovního rozvoje. Mnoho dalších firemních benefitů – příjemný pracovní dress-code, budget na odběr zboží dle vlastního výběru, zaměstnanecké slevy, školení, příspěvky na stravování (stravenky) a další. Tarif s neomezeným voláním, SMS a 1.5 GB internetem. Práce na HPP.
Cena: Neuvedeno

Popis: Kdo jsme my?

Vaše energie do sportu. Na trhu působíme díky e-shop www.adsport.cz více než 9 let a v našem portfoliu nechybí takoví giganti sportovního odvětví jako Nike, Asics, adidas, Reebok či Under Armour. Každý sportovec se musí dobře cítit také ve volném čase – proto do naší nabídky přibyly značky jako Vans, New Balance, New Era a Puma. Hledáme spolehlivého týmové hráče, který by zastal pozici Vedoucího prodeje sportovního vybavení na prodejně AD Sport Zlín. Kladný vztah ke sportu a zkušenost s prodejem jsou vítanými rysy.

Co bude Vaším úkolem?

Odborně poradit našemu zákazníkovi, aby odcházel vždy spokojený.

Prezentovat produkty z naší nabídky na prodejně.

Aranžovat prodejnu v rámci pravidelných kampaní.

Znát, a pravidelně aktualizovat, vědomostí o nabízeném sortimentu.

Tvořit produktové texty.

Spravovat zákaznický servis.

Od kdy můžete být v našem týmu?

Od 01.02.2019, případně dle dohody i dříve.

ZÁJEMCI PROSÍM ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY S FOTKOU NA ADRESU: [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

MAV Trading s.r.o
Telefon: 725 423 436
Odkaz: https://www.adsport.cz/kariera/

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14626817
Počet zhlédnutí:
2 360x
Zhlédnutí detailu:
161x