30.01.2020 12:26   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Vedoucí úseku prodejny
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Vedoucí úseku prodejny
Místo výkonu práce
Nymburk
Odměna za práci
23 500 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Náplní různorodé práce vedoucí jsou administrativní práce s vedením agendy prodejny i v počítačovém zpracování, objednávání a přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží. Otevírací doba prodejny je ve všední den od 8 do 17 hod. a v sobotu od 8 do 11 hod. Neděle zavřeno. Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní, spolehliví a máte zkušenosti s vedením prodejny (alespoň dva roky).
Nabízíme
Nabízíme vedení malého kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (max. do 18,30 hod.). Hrubá měsíční mzda 23.500 Kč a prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Nástup dohodou.
Cena: Neuvedeno

Popis: Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme vedoucí prodejny do prodejny maso – uzeniny v Nymburce na Boleslavské třídě.
Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email personálního oddělení [email protected] nebo zavolejte na telefon 774 632 112 oblastní manažerce prodejen.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


PROMINENT CZ s.r.o.
Telefon: 736 752 473
Odkaz: www.krutimaso.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15333497
Počet zhlédnutí:
33 474x
Zhlédnutí detailu:
50x