Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor výroby - galvanizační linka

Operátor výroby - galvanizační linka

Brno
29. 10. 2015 - 09:55

Popis

Co budete dělat?:

• Obsluhovat převážně manuálně automatickou galvanizační linku zajišťující galvanizaci ložisek
• Skládat ložiska do forem, po ukončení galvanizace je připravovat na další procesy
• Dodržovat při práci stanovená pravidla pro jakost a ochranu živ. prostředí
• Provádět opravné práce a navrhovat zlepšování systému řízení výrobního procesu
• Pracovat na 1 směnu, výhledově na 2 směny

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Jaký je správný kandidát/ka? • Schopný/á samostatné práce na daném technologickém zařízení • Manuálně zručný/á a obratný/á Bude pro Vás výhodou, pokud: • máte zkušenosti s podobnou prací • umíte číst technické výkresy • ovládáte práci s měřidly – mikrometrem a posuvkou • se domluvíme na nástupu co nejdříve
Nabízíme
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože: • nabízí možnost profesního i osobního růstu v prostředí stabilní mezinárodní společnosti • vyplácí svým zaměstnancům motivující finanční ohodnocení a výkonové prémie • poskytuje balíček zaměstnaneckých benefitů a příspěvek na stravování • budete pracovat v novém a moderním prostředí • budete mít smlouvu na dobu neurčitou s místem výkonu práce v Brně - Slatině

Prodávající
Ivana Pitrušková Gregovská