Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Výrobní pracovník ubytování zdarma

Výrobní pracovník ubytování zdarma

Písek
17. 5. 2017 - 16:31

Podnik se zaměřuje na výrobu výfukových systémů. V závodě probíhá také montáž těchto komponentů na moderních výrobních linkách a lakování ocelových rámů autosedaček. Základní používanou technologií je svařování, jak klasickou metodou, tak i laserem.
Náplň práce:
- obsluha výrobních strojů a zařízení
- kontrola vyrobených kusů
- uskladnění a příprava na expedici
- výroba výfuků pro automobilový průmysl

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
- SŠ vzdělání výhodou, ne podmínkou! - praxe v automobilovém průmyslu výhodou - ochotu práce na směny (8h - 12h provoz) - zodpovědný přístup k práci
Nabízíme
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 90kč/h v čistém + bonusy - ubytování lze zajistit ZDARMA - kancelář koordinátora přímo v ubytovně - snadnější komunikace - dobrá dostupnost MHD - zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání - možnost přesčasů - možnost záloh - zajištěné stravování v podniku - veškeré zákonné příplatky ( noční, odpolední, svátky, dovolené, víkendy... )

Prodávající
Wincott People