Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SEŘIZOVAČ lisovny plastů

SEŘIZOVAČ lisovny plastů

Středočeský kraj
21. 3. 2018 - 07:33

Pro naši neustále se rozrůstající firmu, která se zabývá výrobou a montáží plastových dílů zhotovených vstřikováním do formy pro průmyslové použití, hledáme vhodného kandidáta na pozici SEŘIZOVAČ.

Popis pozice
• obsluha a preventivní údržba vstřikovacích strojů
• výměna nástrojů, seřizování, práce s materiálem
• údržba strojního vybavení
• dohled nad výrobním procesem a kvalitou výlisků

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
• SŠ/SOU • praxe v oboru velkou výhodou (seřizovač, technolog vstřikovacích lisů) • ochota pracovat ve 2 směnném režimu • orientace v technické dokumentaci, technické myšlení • samostatnost, ale zároveň schopnost spolupráce i v týmu v případě řešení problémů • manuální zručnost • zodpovědný přístup k práci
Nabízíme
• práci v přátelském prostředí rodinné firmy • smlouvu na dobu neurčitou • různé bonusy, prémie • stravenky • 4 týdny dovolené • vzdělávací kurzy, školení, tedy prostor pro osobní rozvoj

Prodávající
Petra Matoušková